• Športová akadémia Mateja Tótha

• Do galérie Športová akadémia Mateja Tótha boli pridané fotografie.

Športová akadémia Mateja Tótha (ŠAMT)

V januári  sa  dve pani  učiteľky zo školy zúčastnili školenia trénerov v Námestove. Od februára  je  aj naša škola  zapojená do Športovej akadémie Mateja Tótha.  Deti sa 2 – krát do týždňa stretnú v telocvični, kde si zašportujú, zasúťažia a zmerajú svoje fyzické sily. Pravidelným cvičením by si mali zlepšiť svoju kondíciu, ktorá bude preverená športovým testom.  O výsledkoch testovania budú pravidelne informovaní aj rodičia prihlásených  detí  cez žiacku knižku vytvorenú ŠAMT. Veríme, že cvičenia budú prospešné a vzbudia u detí radosť z pohybu.

Mgr. Ľ. Fejesová, Mgr. I. Detková

• Zmena prevádzky v ŠKD

• Od 1. februára 2020 sa z organizačných dôvodov upravuje prevádzka v ŠKD nasledovne:
              a) činnosť ranná:    5,50 - 7,50 hod.
              b) činnosť po ukončení vyučovania až do  17,00  hod.
              Za porozumenie ďakujeme!

• Oznam pre rodičov

• Z dôvodu zvýšeného nárastu respiračných ochorení sa na základe pokynov RÚVZ v Topoľčanoch od 5.2.2020 skracujú vyučovacie hodiny na 40 minút.

V prípade ďalšieho nárastu budeme o organizácii vyučovania včas informovať.

Rozvrh skrátených vyučovacích hodín o 5min.:

1.hodina: 7:50 - 8:30

2. hodina: 8:35 - 9:15